Lisciani Čtení a psaní

1+ hráčů
20+ min
Lehká

Naučná série PRESCHOOL! Tato naučná hra od Carotiny obsahuje dvě tabulky, na které lze psát z obou stran, a děti se tak hravou formou učí číst, psát a malovat. Na jedné tabulce jsou písmena a názvy zvířat v abecedním pořadí. Druhá tabulka je z jedné strany čtverečkovaná a z druhé bílá.  Na tuto tabulku můžeš kreslit a psát podle své fantazie!

Lisciani Čtení a psaní

Mohlo by se vám líbit

Tempo! Junior

Svižná společenská hra pro 2–10 hráčů. Smyslem hry je vymyslet co nejvíce slov za krátkou dobu. Tempo! Junior navíc obsahuje více herních variant, a tak je hra pokaždé jiná a originální.

Mindok Bananagrams

Představujeme geniálně prostou a přitom, troufáme si říct, prostě geniální hru BANANAGRAMS. Co nejrychleji složte písmena do mřížky, zatímco se vás ostatní snaží předběhnout!

Presto presto

Najít pojmy k obrázkům na destičkách je jednoduché. Hodiny, bota, letadlo... Stačí to ale také k tomu, abyste vyhráli? Pojmy, které se přiřazují k obrázkům na destičkách, se totiž musí skládat v určitém pořadí. Z tohoto pohledu by hodiny podle potřeby mohly...

ALBI Ubongo

V této rodinné hře jsou děti dospělým rovnocennými partnery. Hráči se snaží sestavit skládačku z barevných dílků a vzít si drahokamy.To vše musí stihnout dříve, než se přesypou hodiny.

ALBI 6 bere!

Zábavná karetní hra, ve které je potřeba odhadnout své protihráče a zvolit správnou taktiku.

Dobble ZOO

5 her v 1 balení. V Dobble Zoo jde zejména o rychlost a postřeh. Buďte první, kdo najde shodný symbol na kartách!

Spoj to! Cestování

Ve hře Spoj to - Cestování se budete snažit společně propojit správnou kartičku s nápovědou s jednou z 50 kartiček se slovem na stole.

SMART - IQ Twist

Hlavolamová hra pro 1 hráče z řady SMART games. Otestujte a posilte své IQ s touto skvělou cestovní hrou!