ROOT: Rozšíření Říčního lidu

1 - 6 hráčů
60 - 90 min
Střední

Rozšíření k výborné hře ROOT, přidává dvě hratelné frakce Říčního lidu a Ještěřího kultu.

Dále rozšíření obsahuje druhou postavu Tuláka, kterou lze začlenit do hry a Mechanickou Markýzu, která vás může potrápit jako protivník v kooperativní nebo samostatné hře.

Součástí rozšíření jsou další žetony, karty a stojánek na karty pro Mechanickou Markýzu.

Rozšíření pro hru ROOT

Root je desková hra plná dobrodružství a boje, kdy se hráči snaží získat kontrolu nad lesní říší. Hanebná Markýza z Kocourova obsadila...

ROOT: Rozšíření Říčního lidu